Sportclub Heerenveen is ook Kickers Emden met ruime afstand de baas
Sportclub Heerenveen heeft ook de derde wedstrijd van de voorbereiding op het nieuwe seizoen met ruime afstand gewonnen. In Apeldoorn werd Kickers Emden met 6-0 verslagen.
Kickers Emden speelt op het vijfde niveau van Duitsland. Al na negen minuten was het 1-0 door een doelpunt van Melle Joop Witteveen. Ché Nunnely en Daniël Karlsbakk vergrootten de score naar 3-0 en net voor rust werd het 4-0 via Roan van der Plaat.
In de tweede helft kwamen er nog twee doelpunten bij. Tibor Halilovic maakte de 5-0 en met een kopbal bepaalde Pelle van Amersfoort de eindstand op 6-0. De scheidsrechter floot de wedstrijd wat eerder af, omdat het begon te onweren.
Daarmee heeft Heerenveen alle wedstrijden in de voorbereiding tot nu toe gewonnen. Heerenveen versloeg FC Wolvega al met 14-0 en de Regioselectie van Gaasterland-Sloten werd met 11-0 verslagen.