Omrop Fryslân

HEA! Als een vogel zo vrij

HEA! Atelier SiBo
Schilderen en fietsen is wat Sietze van der Bos uit Sneek op de been houdt. Hij moet bezig blijven, want anders begint hij na te denken. Twee jaar geleden is zijn vrouw overleden en daar heeft hij het moeilijk mee.
Sietze is slecht in stilzitten en bij goed weer stapt hij op zijn fiets. Dit jaar heeft hij al 6.000 kilometer gefietst en in een dagboekje schrijft hij verslagjes over zijn tochten. Als hij niet fietst, dan schildert hij en dat maakt zijn hoofd leeg. Zijn favoriete schilderij is een met vogels erop en Sietze voelt zich ook vaak als een vogel zo vrij.

Omrop Fryslân is ook via WhatsApp te volgen. Via ons WhatsApp-kanaal sturen we je interessante berichten en video’s uit Fryslân en blijf je op de hoogte. Abonneer je hier.