Freule-útslaggen

1e omloop

Anjum (1) - Grou (2): 5-3/6-2

Folsgare (3) - Goutum (4): 0-5/6-6

Gaast Ferwoude (5) - Sneek (6): 5-1/6-2

Bitgum (7) - Wergea (8): 5-0/6-0

Stiens (9) - Wommels (10): 2-5/0-6

Hommerts (11) - Bolsward (12): 1-5/6-6

Exmorra (13) - Winsum (14): 5-2/6-4

Niawier (15)  - Ee (16): 4-5/2-6

Lollum (17) - Witmarsum (18): 5-2/6-2

Sint Anne (19) - Reduzum (20) : 0-5/2-6

Ingelum (21) - Easterein (22): 5-4/6-6

Menaam (25) - Damwâld (26): 5-1/6-2

Sexbierrum (27) - Arum (28): 1-5/4-6

Tzum (29) - Balk (30): 2-5/6-6

Spannum (31) - Weidum (32): 5-5/6-8

Mantgum (33) - Minnertsga (34): 5-5/4-6

Achlum (35) - Berltsum (36): 0-5/4-6

Peins (37) - Makkum (38): 5-1/6-2

Dongjum (41) - Baard (42): 3-5/2-6

Schettens (43) - Ferwert (44): 5-4/6-4

Goënga (45) - Jelsum (46): 1-5/2-6

Pingjum (47) - Franeker (48): 1-5/2-6

2e omloop

Dronrijp (49) - Anjum (1): 2-5/2-6

Goutum (4) - Gaast (5): 5-3/6-4

Bitgum (6) - Wommels (10): 5-2/6-2

Bolsward (12) - Exmorra (13): 5-5/4-6

Ee (16) - Lollum 17): 5-5/6-8

Reduzum (20) - Ingelum (21): 5-2/6-6

Tzumarrum (23) - Menaam (25):1-5/2-6

Arum (28) - Balk (30): 5-3/6-2

Weidum (32) - Minnertsga (34): 3-5/2-6

Berltsum (36) - Peins (37): 2-5/2-6

Jeilum (39) - Baard (42):3-5/2-6

Schettens (43) - Jelsum (46): 5-3/6-2

3e omloop

Franeker (48) - Anjum (1): 3-5/4-6

Goutum (4) - Bitgum (7): 4-5/4-6

Exmorra (13) - Lollum (17): 5-2/6-0

Reduzum (20) - Menaam (22): 3-5/2-6

Arum (28) - Minnertsga (34): 5-1/6-2

Peins (37) - Baard (42): 5-1/2-0

4e omloop

Schettens (43) - Anjum (1): 2-5/0-6

Bitgum (7) - Exmorra (13): 0-5/0-6

Menaam (25) - Arum (28): 5-0/6-2

Heale finale

Peins (37) - Anjum (1): 5-1/6-0

Exmorra (13) - Menaam (25): 0-5/6-6

Finale

Peins (37) - Menaam (25): 3-5 2-6

Lotting 2016

1
Anjum Sytse Koree
2
Grou Jesse de Jong
    Wiebe Dijkstra     Mike van den Berg
    Jan Tijtsma     Werner Veenstra
           
3 Folsgare Johannes Breeuwsma 4 Goutum Wessel ..d. Woud
    Mathijs Beukens     Redmer Wijnstra
    Wiebren Posthuma     Jarno Hoonstra
           
5 Gaast-Ferwoude Jildert Stellingwerf 6 Sneek Sander Pranger
    Dooitze de Boer     Jasper Pranger
    Gerben de Boer      
           
7 Bitgum Paul Dijkstra 8 Wergea Libbe Mud
    Menno v.d. Weide     Hedser Mud
    Yanniek Hielkema      
           
9
Stiens Wilke van der Meulen
10
Wommels Arnout Meijer
    Werner Roorda     Jan Sijtsma
    Nanne Rijpstra     Wijtse Yntema
           
11
Hommerts Redmer Huitema
12
Bolsward Thomas Miltenburg
    Jelger de Boer     Jelle Cnossen
    Lammert Stegenga     Anno Galama
           
13
Exmorra Albert Feenstra
14
Winsum Wessel Hilverda
    Jelmer Dijkstra     Danië Rob
    Peter Jan Leijenaar     Sipco Greidanus
           
15
Niawier-Metslawier Siebe Feenstra
16
Ee Meindert de Jong
  Oosternijkerk Douwe Pieter Kuiper     Jelle de Boer
    Simon Jan Mol     Marten Wouda
           
17
Lollum-Waaksens Sietze Bouma
18
Witmarsum Folkert Smid
    Gabe Jan van Popta     Redmer Zaagemans
    Jan Harmen Folkerts     Marc Burger
           
19
Sint Annaparochie Jesse Kroondijk
20
Reduzum Markus Heeringa
    Chris Miedema     Hessel de Ree
    Jorrit Boersma     Bouke A, Boersma
           
21
Ingelum Jurrit Osinga
22
Easterein Kees v.d. Horst
    Jan-Ytse van de Beek     Rutger Wiersma
    Wieberen Bruinsma     Bauke Reijnhoudt
           
23 Tzummarum Jan Pieter v.d. Walt 24 Scharnegoutum Klaas Jan Oosterbaan
    Harm de Vries     Jacob Visser
    Sjoerd Keizer     Hessel de Groot
           
25 Menaam Tom Gerard Cats 26 Damwâld Sieuwe Kazimier
    Harmen Schuitmaker     Anne J. Hellinga
    Tycho de Groot     Jorn Hoekstra
           
27 Sexbierum-P Durk Ennema 28 Arum Jorrit Tolsma
    Alwin Boschma     Patrick Kramer
    Folkert Bakker     Dirk Henk Kuipers
           
29 Tzum Redmer Cnossen 30 Balk Gerben J. Gerbrandy
    Robin Benders     Michel Dôlle
    Steven Koster     Jelte Hotsma
           
31 Spannum Jasper de Boer 32 Weidum Peer de Bakker
    Jeroen de Boer     Aebe Haima
    Simon van der Vaart     Yme Kramer
           
33 Mantgum Arjen Talsma 34 Minnertsga Wesley Vriesema
    Gjalt Sjirk de Groot     Geert Siegersma
    Ignas Dijkstra     Hidde Poelstra
           
35 Achlum Michiel Anema 36 Berltsum Corné Tuinenga
    Arjan Oevering     Hein Joostema
    Douwe Sieswerda     Patrick van Dellen
           
37 Peins Wessel van Wier 38 Makkum Rik van der Gaast
    Jolt Vollema     Lars Onrust
    Roel P. de Jong     Ype B. v.d. Logt
           
39 Jellum-Bears Harold de Boer 40 Raerd Johannes Stavinga
    Wiebe S. Leenstra     Folkert Kiestra
    Jurjen Miedema     Foeke Jan Raap
           nbsp;
41 Dongjum Jaap Jan Rienks 42 Baard Geert Reitsma
    Folkert Postma     Durk Hoogma
    Martin Schinkel     Stefan van der Meer
           
43 Schettens-L Klaas van der Brug 44 Ferwert André van Dijk
    Willem van Abbema     Wijbe Kor Pijnacker
    Anton Buwalda     Roeland van der Ploeg
           
45 Goënga Hugo van Schepen 46 Jelsum-Koarnjum Anco Vroom
    Timen van Gelderen   Britsum Hessel Agema
    Gerben Wierda     Chris de Groot
           
47 Pingjum Romke Sijtsma 48 Franeker René de Haan
    Arjan Lok     Siard Bloemsma
    Tsjamke de Witte      Djurre Seerden
           
49 Dronryp Fransico de Boer      
    Jasper Jager      
    Lennard Terpstra      
(advertinsje)