Aart Staartjes nog één keer op televisie te zien

Aart Staartjes zal nog één keer op tv te zien zijn. De van Sesamstraat bekende 'Meneer Aart' overleed afgelopen januari aan de gevolgen van een ernstig verkeersongeval in Leeuwarden. Kort daarvoor was hij als bekendste inwoner van Dronryp betrokken bij het programma 'Jouw Stad, Ons Dorp'. Dat wordt volgende week woensdag uitgezonden door de NPO.
Aart Staartjes in 'Jouw Stad, Ons Dorp' © NPO
In het programma ruilen gezinnen uit dorp en stad een week lang van woonplaats en van leven. In de aflevering van komende week, de eerste van het tweede seizoen, doet Bert uit Dronrijp mee met zijn gezin. Ze wisselen met twee Amsterdammers, Ricardo en Maryo.
In Dronryp ontmoeten die twee onder anderen Staartjes. Hij was tot zijn overlijden de meest bekende inwoner van het dorp. De Amsterdammers praten met hem over het leven in Dronryp.
'Jouw Stad, Ons Dorp' is woensdag 22 april te zien op NPO1 om 21.30 uur.