"Het leven van een loser" wordt "It libben fan in labbekak"
Heb je wel eens van het boek Diary of a Wimpy Kid gehoord? Of misschien van Het Leven van een Loser? Er is nu ook een Friese versie van het door Jeff Kinney geschreven boek verschenen: 'It Libben fan in Labbekak'. Kinney was dinsdag in Leeuwarden, om zijn fans te ontmoeten en boeken te signeren.
Het leven van een loser wurdt it libben fan in labbekak
Friese vertaling
Wereldwijd zijn er meer dan tweehonderd miljoen van Kinney's boeken verkocht. Twee miljoen van die boeken gingen hier in Nederland over de toonbank. Nu er door Martsje de Jong een Friese vertaling van het boek is gemaakt, kan dat aantal weer flink stijgen.
Amerikaan Kinney spreekt uiteraard geen Fries, maar probeerde wel een paar zinnen van de Friese vertaling voor te lezen. Het ging hem verrassend goed af.
Willem de Vries spreekt met Jeff Kinney

Willem de Vries in de boekhandel waar Kinney signeert