Noppert met poulewinst door naar achtste finales Grand Slam

Met drie overwinningen in drie wedstrijden is darter Danny Noppert als poulewinnaar door naar de achtste finales van de Grand Slam of Darts. Dinsdagavond was de Jouster met 5-4 te sterk voor Brandan Dolan.
Eerder had Noppert al met 5-3 gewonnen van de Japanner Haruki Muramatsu en met dezelfde cijfers van Andrew Gilding uit Engeland.
Tegen de Noord-Ier Dolan verloor Noppert nog wel de eerste leg, die hij zelf was begonnen. Van de vijf legs daarna pakte Noppert er vier. Op 4-2 liet hij het na om de wedstrijd uit te gooien en daarna maakte Dolan er zelfs 4-4 van.
In de beslissende leg, die Noppert mocht beginnen, pakte hij de wedstrijd met een finish van 124.
De Grand Slam of Darts is een van de vijf grootste toernooien van dartsbond PDC. Het is het enige toernooi met een poulefase: de beste twee van alle acht poules plaatsen zich voor de achtste finales.
Het toernooi is afgelopen weekend begonnen en eindigt op zondag 19 november. Voor de winnaar ligt ruim 170.000 euro klaar.
In de achtste finale speelt Noppert tegen de Engelsman Stephen Bunting. Die wedstrijd is donderdagavond.