SC Cambuur huurt aanvaller Balk van FC Utrecht

SC Cambuur heeft de eerste aanwinst voor het nieuwe seizoen binnen. Aanvaller Remco Balk wordt voor een jaar gehuurd van FC Utrecht.
De Leeuwarders moeten op zoek naar nieuwe spelers voor de voorhoede, omdat er met Issa Kallon, Patrick Joosten en Tamás Kiss drie buitenspelers verdwijnen.
Balk komt uit de jeugdopleiding van FC Groningen, waar hij doorbrak en opviel bij FC Utrecht. Die club nam hem over. Daar lukte het Balk echter niet om een basisplek te verdienen. De 21-jarige Groninger stond het afgelopen seizoen vijf keer in de basis en viel twaalf keer in.
Na de verhuurperiode in Leeuwarden gaat Balk terug naar Utrecht. Cambuur heeft namelijk geen optie tot koop. Woensdag is Balk in het Cambuur Station om de laatste zaken af te ronden.